Norvegų kalbos kursai

Privatumo nuostatos

Privatumo politika

 1. Portalas ManoNorvegu.lt gerbia kiekvieno asmens privatumą ir įsipareigoja jį saugoti ir nenaudoti to komerciniams tikslams.
 2. Portale ManoNorvegu.lt besilankantys ir besinaudojantys mūsų paslaugomis asmenys sutinka, kad sistema užregistruotų ir išsaugotų tokių asmenų IP adresą bei informaciją apie atliktus veiksmus.
 3. Portale ManoNorvegu.lt gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Už jų turinį, privatumo sąlygas bei veiklą mes neatsakome.

Autorinių teisių politika

 1. Griežtai draudžiama perparduoti interneto portale ManoNorvegu.lt esančią tekstinę, audio, video bei grafinę informaciją tretiems asmenims. Vartotojas be papildomo įspėjimo gali būti užblokuotas.
 2. Visos autorinės teisės į ManoNorvegu.lt portalą bei joje esančius kūrinius yra saugomos ir priklauso MB "MPC Group" .
 3. Draudžiama be raštiško ManoNorvegu.lt leidimo naudoti ir platinti interneto portale ManoNorvegu.lt esančią tekstinę, audio, video bei grafinę informaciją kitose interneto portaluose bei žiniasklaidos priemonėse.
 4. Dėl sutikimo prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Atsakomybės ribojimas

 1. ManoNorvegu.lt neatsako už portalo lankytojų ir vartotojų pateiktos informacijos teisingumą bei naudotojai joje pateiktą medžiagą naudoja išimtinai savo nuožiūra, prisiimdami visą riziką, susijusią su jos naudojimu ar pritaikymu, patys atsako už žalą, padarytą jų sveikatai, turtui, kompiuterinei sistemai, trečiųjų asmenų teisėms, taip pat prisiima visas su tuo susijusias išlaidas.
 2. ManoNorvegu.lt pasilieka teisę nepriimti ar pašalinti medžiagą ar informaciją, kurios turinys ar išraiškos priemonės pažeidžia ar gali pažeisti LR galiojančius įstatymus ar yra nesusijęs su portalo ManoNorvegu.lt naudojimo tikslais bei turiniu ir įstatymo nustatytais atvejais bei tvarka perduoti informaciją apie tai atitinkamoms institucijoms.

Slapukų (cookies) naudojimas ManoNorvegu.lt tinklapyje

 • Siekiant geriau pažinti vartotojo pomėgius, jam naršant ManoNorvegu.lt svetainėje, į kompiuterį įrašomi specialūs reklaminiai slapukai. Mūsų vaizdinės reklamos partneris AdRoll suteikia galimybę taikyti pakartotinę rinkodarą ir rodyti ManoNorvegu.lt reklamą kituose tinklalapiuose bei socialiniuose tinkluose. Reklaminiai slapukai naudojami tik siekiant vartotojo pomėgių pažinimo. Asmeninė informacija, tokia kaip vardas, pavardė, el. paštas ar telefono numeris nėra renkama. Norėdami atsisakyti AdRoll ir jų partnerių reklamos, vartotojai gali apsilankyti šiame puslapyje: http://www.networkadvertising.org/choices/

Anti-SPAM politika

 1. Užsiregistravę svetainės lankytojai sutinka gauti informacinius naujienlaiškius.
 2. Visuose ManoNorvegu.lt siunčiamuose laiškuose yra aiški galimybė atsisakyti siunčiamo naujienlaiškio. Atsisakiusiam vartotojui laiškai niekada nebus siunčiami pakartotinai.


Norvegų kalbos pamokos

  |  A2 lygis
  |  B1 lygis
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
Lygio nustatymo testai:
A1
B1

Sužinokite, ką išmoksite

Komentarai
 • Dale12346 prieš 4 dienas pamokoje Hei! Hva heter du? parašė:
  Sveiki, Kodel klausymas ivertintas tik 87% ir 83%?
 • Danius A prieš 2 mėnesius pamokoje Hei! Hva heter du? parašė:
  tikrinu
 • A.snieckuviene prieš 3 mėnesius pamokoje Hva gjorde du i går? parašė:
  ...tai buvo pati sunkiausia pamoka:)
 • Rimaziz prieš 3 mėnesius pamokoje Kan du anbefale en pålitelig barnevakt? parašė:
  Sudėtinga, bet įmanoma
 • A.snieckuviene prieš 3 mėnesius pamokoje På restaurant parašė:
  Man labai patinka Jūsų pamokos, ačiū:))))
 • Rimaziz prieš 3 mėnesius pamokoje En grensepassering. På hotellet. parašė:
  Ačiū...Tai sudėtinga, bet įmanoma...
 • A.snieckuviene prieš 4 mėnesius pamokoje Hvor ligger Litauen? parašė:
  Litauens innbyggertall er circa tre millioner. Litauen er en del av Nord - Europa. Vilnius er hovedstaden I Litauen.
 • Manonorvegu.lt pagalba prieš 4 mėnesius pamokoje Hei! Hva heter du? parašė:
  Sveiki Kastyti,
  Malonu girdėti, kad jums patiko pamokos! Prisiregistravus jums buvo įjungtos 5-ios pamokos savaitei pabandymui, kurios būtų likusios įsigijus visas pamokas (sąlygos registracijos puslapyje).
 • Kastytis M prieš 4 mėnesius pamokoje Hei! Hva heter du? parašė:
  Nuliūdinote. prieš dvi dienas kaina buvo 77 eurai, o dabar kaina šoktelėjo iki 89. apmaudu. Ir anksciau leidote perziureti iki 7 pamokos, o dabar tik 1 !!!! Pamokos sudarytos ypatingai gerai. Geriau užsienio kalbų niekas nemokė.
 • Vykinta M prieš 4 mėnesius pamokoje Hei! Hva heter du? parašė:
  jeg kommer fra Litauen, jeg bur pa kretinga. jeg snakker russisk og litt englesk. Jeg liker a lese a spise pa tv. Hvor kommer du fra? Hvem liker deg? Hva liker du a gjore?