Norvegų kalbos kursai


2013 metų, spalio 11 d.
Įkelta 19 norvegų kalbos pamoka 'Hvor finner jeg en internettkafé?'. Kur rasiu interneto kavinę? Išmoksime užsipilti degalų ir visu greičiu nersime į informacinių technologijų pasaulį. Gramatinėje dalyje sužinosime, kaip sudaroma liepiamoji nuosaką imperativ.


2013 metų, spalio 07 d.
Įkelta 18 norvegų kalbos pamoka 'Kan du anbefale en pålitelig barnevakt?'. Ar gali rekomenduoti patikimą auklę? Aštuoniolikta pamokėlė pas mus pilna mažylių klegėjimo ir susirūpinusių tėvelių, ieškančių patikimos auklės. Išmokę naująją gramatinę temą - eiendomspronomen – galėsite norvegiškai pasakyti, kas kam priklauso.


2013 metų, spalio 03 d.
Įkelta 17 norvegų kalbos pamoka 'En grensepassering. På hotellet'. Sienos kirtimas. Viešbutyje. Septynioliktą pamoką išmoksime naudingų frazių, kurių gali prireikti kertant Skandinavijos šalių sienas. Be to, užsisakinėsime kambarį viešbutyje. Išties naudinga pamoka :) Gramatinėje dalyje susipažinsime su refleksive pronomen ir refleksive verb.


2013 metų, spalio 01 d.
Įkelta 16 norvegų kalbos pamoka 'Har du ryddet leiligheten?'. Ar sutvarkei butą? Šią pamoką išmoksime daug buitinių posakių, susijusių su namų tvarkymu. Naujoji gramatinė tema – presens perfektum laikas.


2013 metų, rugsėjo 24 d.
Įkelta 15 norvegų kalbos pamoka 'På restaurant'. Restorane. Šiandieną mes esame gurmaniškai nusiteikę :) Siekdami taisyklingai išreikšti savo ateities ketinimus (pavyzdžiui, apsilankyti restorane ir užsisakyti mėgstamą patiekalą), išmoksime paprastąjį būtąjį laiką. Kertame lažybų, kad nebaigsite pamokos, nepadarę pertraukėlės užkandžiams :)


2013 metų, rugsėjo 20 d.
Įkelta 14 norvegų kalbos pamoka 'Hva gjorde du i går?'. Ką veikei vakar? Šiandieną išmoksime būtojo preteritum laiko bei dažnai su juo vartojamas laiko aplinkybes.


2013 metų, rugsėjo 17 d.
Įkelta 13 norvegų kalbos pamoka 'Jeg er syk'. Aš sergu. Kibsime į vietos prielinksnius; išmoksime pasakyti, kur daiktas ar žmogus yra ar juda kito objekto atžvilgiu. Gausus žodynas pravers Jums sunegalavus, skambinant ar lankantis pas gydytoją.


2013 metų, rugsėjo 11 d.
Įkelta 12 norvegų kalbos pamoka 'Når begynner filmen?'. Kada prasideda filmas? Šiandieną kalbėsime apie televizijos laidas ir mokysimės valandas. Galėsite ne tik tiksliai papasakoti, kurią valandą keliatės, kiek laiko būnate darbe, kada grįžtate, bet ir pasakyti, kokias laidas ar filmus labiausiai mėgstate.


2013 metų, rugsėjo 09 d.
Įkelta 11 norvegų kalbos pamoka 'Det regner!'. Lyja!. Šioje pamokoje išmoksime det-setninger. Tai tipiška norvegiška sakinio konstrukcija, dažniausiai naudojama pristatant naują informaciją. Sužinosime ne tik naujų posakių apie orą, bet ir kaip elgtis perkūnijos metu.


2013 metų, rugpjūčio 12 d.
Įkelta 10 norvegų kalbos pamoka 'Nora i banken og på postkontoret'. Nora banke ir pašte. Dešimtą pamokėlę išmoksime, kaip elgtis kasdienėse praktiškose situacijose banke ir pašte. Mūsų sakiniai sudėtingėja ir ilgėja – mokomės jungtukus.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10


Norvegų kalbos pamokos

  |  A2 lygis
  |  B1 lygis
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
Lygio nustatymo testai:
A1
B1

Sužinokite, ką išmoksite

Komentarai